Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

FOCENÍ

Vyfotíme vaše výrobky či prostory provozoven. U nás fotky nejen vyfotíme, ale také upravíme v našem DTP studiu, kde fotku barevně vyvážíme, vyretušujeme nějaké chybičky a výsledkem pro Vás je fotka ve špičkové kvalitě pro další postprodukci.

Reklamka.cz

Produktové focení

Reklamka.cz

Personální focení 

Reklamka.cz

Firemní fotky

Reklamka.cz

Fotky z dronu

personalni-foceni.jpg

PERSONÁLNÍ FOCENÍ

Portrétové fotografie je možnost, jak kreativně ztvárnit inspirující krásu osobnosti. Portrétové focení můžete využit i pro focení vrcholového managementu či zaměstnanců pro následnou prezentaci. Portrétové fotografie fotíme v našem profesionálním ateliéru a následně zpracováváme v našem grafickém studiu.

foceni-produktu-madami.jpg

PRODUKTOVÉ FOCENÍ

Produktové fotografie jsou základem efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické či tištěné podobě. Dopřejte svým výrobkům, produktům, katalogům, e-shopům opravdu jedinečné, profesionálně zpracované fotografie a to včetně retušování a postprodukce.

firemni-fotky.jpg

FIREMNÍ FOTKY

Potřebujete vyfotit interiér budovy nebo venkovní architekturu? Tak to jste na správném místě. Nejdříve se podíváme na to, jak správně exponovat fotografii interiéru a probereme přípravu interiéru před samotným focením. Pro venkovní architekturu vybereme nejvhodnější techniku, a to jak pro statické focení či použití dronu pro focení z výšky.

fotky-z-akci.jpg

FOTKY Z AKCÍ

Nafocení fotoreportáží z konferencí, firemních akcí a večírků, koncertů či festivalů a to jak ze země či z dronů. Nic nebereme na lehkou váhu a vždy se fotíme v rámci daného etického kodexu, dodržujeme společenský dress code pro danou akci. Dále nabízíme foto či videokoutek, který můžete mít s různým pozadím. Dokážeme fotkám dodat díky barevnému filtru skvělou atmosféru, takže vypadají jako 100 let starý pohled nebo z nich vytvoříme GIF animaci.

dronove-zabery.jpg

DRONOVÉ ZÁBĚRY

Natáčíme vše, co je kolem nás. Reklamy, hudební akce i svatby či reality. S ohledem na typ záběru vám doporučíme vhodnou technologii se zkušenou obsluhou. Navrhneme jednoduché postupy, abychom z vaší akce vytěžili maximum. Na dron vlastníme pilotní průkaz a dodržujeme kompletní legislativu, kterou nařizuje Úřad pro civilní letectví.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

ELMET spol. s. r. o.

ELMET spol. s. r. o.

23.6.2020

Dlouhodobá spolupráce se společností ELMET spol. s. r. o. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS