Jak šel čas s BARTH Reklamka

První zmínka o naší společnosti se datuje na 1. září 1996. 
Příběh reklamní agentury se začíná psát v budově nádraží Českých drah, na náměstí Jana Pernera v Pardubicích.
Projděte si s námi jeden neobyčejný příběh...

doplneni_clanku_web-25let-3.jpg

1. 9. 1996

Vstupujeme na trh jako nová reklamní agentura a první rok máme 7 zaměstnanců. Vyrábíme katalogy, letáky, brožury, vizitky, plakáty a vše ostatní. V Pardubicích nabízíme k pronájmu CITY LIGHT VITRÍNY – novinka pro celé město, kterou přinesla právě agentura BARTH - media.

doplneni_clanku_web-25let-5.jpg

4 . 5. 1998

Rozšiřujeme se! Jeden ze zlomových roků pro společnost BARTH - media. Dne 4. května se reklamní agentura stěhuje do nových prostor na Hůrce. Nejen prostory, ale i služby společnosti se mění. Začínáme s pronájmem BILLBOARDŮ, navigačních tabulí a reklamy na mostech. Zároveň vzniká nové oddělení Výroby reklamy, které se vrhá do odvětví polepů vozidel, výloh, autobusů, trolejbusů, vrtulníků, lodí, tabulí, … prostě všeho, co se polepit dá.

doplneni_clanku_web-25let-8.jpg

2000 – 2002

V tomto roce dochází k další výstavbě city-light vitrín. Rozšiřujeme naši nabídku o nová města: Chrudim, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Kladno, Kutná Hora, Náchod a další.

doplneni_clanku_web-25let-10.jpg

2004

Společnost BARTH - media se chce neustále zdokonalovat a přinášet zákazníkům opravdu prvotřídní služby – nastupuje nová řada KREATIVNÍCH GRAFIKŮ, kteří jsou připraveni pro tvorbu designu polepů aut a MHD, logo manuálů, prezentací a kompletních grafických podkladů pro vaše podnikání.

Návrhová plocha 9
Celopolep autobusu Kooperativa
Návrhová plocha 7
doplneni_clanku_galerie-25let
Návrhová plocha 12.jpg

2008

Po 10 letech je co slavit. Měníme logo a brand firmy. Náš tým se rozrostl o 5 kmenových zaměstnanců a 3 externisty. Agentura šlape jako hodinky a proto se pouštíme do dalšího odvětví reklamy a tím je FIREMNÍ TEXTILREKLAMNÍ PŘEDMĚTYPOS materiály. Naši specialisté vyhledávají to nejlepší pro podporu vašeho podnikání. Absolvujeme několik odborných školení a stáváme se specialisty v oboru.

 

svetelne-logo-jip.jpg

2010

Chceme neustále přinášet to nejnovější a proto vzniká tým specialistů v oblasti SVĚTELNÉ REKLAMY.

webova-analytika-mereni-navstevnosti.jpg

2012

Jdeme s dobou a vrháme se do ONLINE MARKETINGU. Umíme pro vás zařídit výrobu webu, tvorbu e-shopu, PPC reklamu, správu sociálních sítí. Umíme vaše zákazníky a partnery potěšit vhodně zvoleným direct mailingem.

 

o-nas-po-deseti-letech.jpg

2015

Měníme logo a kompletně celý brand na BARTH media.

Rozhovor s obchodním ředitelem
o-nas-tiskovy-stroj.jpg

2016

Chceme tisknout o sto šest. Proto jsme se rozhodli rozšířit oddělení výroby o nového mazlíka, tedy nový tiskový stroj zn. MUTOH. Díky němu jsme rychlejší a naše práce efektivnější.

o-nas-grafcike-studio.jpg

2017

Dokážeme pro vás cokoliv. Včetně výše zmíněného pro vás zajistíme jakýkoliv event. Za ta léta se nám podařilo vybudovat silný, stabilní a spolehlivý tým, který čítá 27 zaměstnanců. Jsou v něm lidé, jejichž zkušenosti, přístup a nadšení jsou to, co dělá rozdíl od ostatních. Díky tomu vám nabízíme kvalitní fullservisové služby v oblasti reklamy.

webove-stranky-realizace-2.jpg

2018

Děláme pro vás weby a webovou analytiku, zlepšujeme vaši viditelnost v online světě. Už je nás přes 30 a dokážeme vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Zároveň měníme název naší firmy na BARTH Reklamka a.s., aby náš název více zohledňoval to, co opravdu děláme.

o-nas-full-servis.jpg

2019

Rozšířili jsme se o nové prostory pro výrobu a zakoupili nové technologie HP. Máme rádi přírodu a tak jsme veškerá osvětlení v našich kanceláří předělali na LED svícení.

nove-weby-reklamky.jpg

2020

Na začátku roku jsme zakoupili nový tiskový stroj MUTOH.
V dubnu jsme spustili nový web REKLAMKA.cz s prezentací všech našich služeb a online systém na rezervaci ploch REKLAMKA-PLOCHY.cz. Dále jsme na konci roku spustili nový e-shop s reklamními předměty a katalogovým textilem REKLAMKA-DARKY.cz. Zároveň jsme také pomáhali firmám s restartem podnikání kvůli pandemii spojenou s Covid-19.

A TÍM NÁŠ PŘÍBĚH NEKONČÍ...

Jsme součástí skupiny BARTH

která zaměstnává přes 200 lidí a její roční obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Najdete nás v areálu BARTH v Pardubicích, Hůrka 1798 pohromadě s Autocentrem BARTH, BARTH Caravanem, půjčovnou vozů BARTH Rent a našimi dalšími divizemi. Podívejte se na naše reference, sledujte naše akční nabídky nebo se přihlaste k odběru našich novinek.

Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz

Dokážeme nastartovat vaše podnikání a vytvořit marketingový plán. 
Díky vám můžeme dělat to, co nás opravdu naplňuje, protože reklama nás baví…