Reklamka.cz

C. BECHSTEIN

Pro společnost C. BECHSTEIN děláme především mediální kampaně, kterou podporujeme prodej a pojem o značce v České republice, také dodáváme různé POS materiály.

billboardy-c-bechstein.jpg

BILLBOARDY

Při mediální kampani se společností C. BECHSTEIN využíváme téměř všechny typy outdoorových médií, aktuálně především v Praze, kde byla v roce 2019 otevřena nová prodejní pobočka. Využíváme typových nosičů formátu billboard euroformát (5,1 x 2,4 m), smartboard (6 x 3 m), bigboard (9,6 x 3,6 m) a také atypické podsvětlené nosiče backlight.

city-light-vitriny-c-bechstein.jpg

City-light vitríny

Mimo billboard děláme kampaň i pro chodce, které nejlépe v centru Prahy zaujmeme CLV nosiči, které využíváme jak v metru tak na chodnících.

reklama-v-metru-c-bechstein.jpg

REKLAMA NA MHD

Tramvaje, autobusy, metro. Tyto všechny dopravní prvky městské hromadné dopravy Prahy využíváme pro reklamní sdělení, které podporuje pojem o novém prodejní místě v Praze a také o značce samotné.

inzerce-ve-forbesu-c-bechstein.jpg

INZERCE V ČASOPISECH

Abychom zaujali veškeré síly v reklamním sdělením všem občanům cílové skupiny pro klavíry C. BECHSTEIN, využíváme také mnoho magazínů  jako jsou např. Forbes, Respekt, ELLE, Marianne, Muzikus nebo Proč ne?!.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO C. BECHSTEIN DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň