Reklamka.cz

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

BARTH Reklamka je pro mě partner pro úspěšnou business KROS jízdu - kvalitní, rychlý, ochotný a spolehlivý. Zakázka, kterou jsme potřebovali realizovat, nebyla pohodovou projížďkou hlavně kvůli šibeničnímu termínu, ale v BARTHu dokázali ve spolupráci s námi vykouzlit funkční web včetně PPC podpory z nuly na sto za neuvěřitelných 5 pracovních dní. Po 15 pracovních dnech od první komunikace s BARTH Reklamkou už díky tomu sbíráme první nové klienty a náš projekt má konečně podporu, kterou potřeboval. Oceňuji férový přístup a přátelskou atmosféru, ve které jsme vedli komunikaci i to, že tým reklamky své práci rozumí a že je baví. Pomohli nám i s billboardy a letáky (od grafiky přes tisk až po instalaci), takže my jsme se mohli věnovat tomu, co baví a naplňuje zase nás. Dávám pět hvězdiček z pěti a upřímně se těším na další spolupráci.

Eva M., školička English&Garden a EVC

 

Co pro klienta děláme?

Naše společnost BARTH Reklamka a.s. byla oslovena paní ředitelkou Evropského Vzdělávacího Centra s možností propagace v Pardubicích a Hradci Králové. Na základě této poptávky jsme prezentovali zákazníkovi naše veškeré produkty a služby.

ppc-bannery-evc-certifikat.jpg

ONLINE MARKETING PRO EVC

Po společném setkání jsme navrhli v poslední době oblíbenou formu propagace a tou jeonline marketing. Po interní poradě jsme si udělali analýzu stávajícího webu www.evcentrum.cz a na základě toho jsme vypracovali efektivní návrh na PPC kampaně jak na Google tak na Seznamu. Po schválení zákazníkem náš grafický tým zpracoval vizuál na PPC bannery a od začátku tohoto roku jsme úspěšně tuto online kampaň spustili.

letacky-evc-kurzy.jpg

ROLL-UP BANNERY

Z našeho širokého portfolia služeb si zákazník dále vybral inzerci a grafické zpracování letáků v MHD v Pardubicích. Tuto zakázku jsme v rychlosti zrealizovali a navrhli a vyrobili plakáty do roll-upů.

webove-stranky-englishandgarden-evc.jpg

WEB PRO ŠKOLIČKU

„Neobyčejně“, tímto naším sloganem bych také pojmenoval další zakázku pro tohoto klienta. Vytvořit sesterský web na bilingvní školičku s montesorri prvky v Hradci Králové. „Neobyčejně“ proto, že termín dokončení od zadání zakázky byl jeden pracovní týden.

Dali jsme všechny naše síly dohromady a díky našemu online specialistovi, grafickému oddělení a také díky skvělé spolupráci s paní ředitelkou, jsme to opravdu zvládli a během týdne vytvořili krásný web www.englishandgarden.cz. Během tohoto jednoho týdne jsme stihli zpracovat i PPC bannery a spustit online kampaň na podporu této školičky.

letacky-englishandgarden-evc.jpg

TISKOVINY PRO ŠKOLIČKU

Zákazník se rozhodl podpořit bilingvní školičku nejen online marketingem, ale i outdoor kampaní formou letáků a plakátů. Opět se na nás s touto zakázkou obrátili a během pár dní jsme celou zakázku zpracovali od grafického návrhu, tisku a dodání těchto tiskovin až přímo k zákazníkovi.

billboard-englishandgarden-evc.jpg

BILLBOARDY PRO ŠKOLIČKU

Zatím poslední formou spolupráce bylo grafické zpracování, tisk a výlep billboardových ploch v Hradci Králové s motivem bilingvní školičky na podporu tohoto projektu. 

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO EVC DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner