Reklamka.cz

V jakých dalších oblastech kooperujeme se společností enteria a. s.?

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

V čem je s BARTHy skvělá spolupráce?

„Mají perfektní servis. Zavoláte nebo napíšete email a oni už se o vás dokonale postarají – jste bez problému. Takto si představuji spolupráci s reklamní agenturou. Naši společnost má na starosti Zdeněk a jsme velmi spokojení. Těším se na další spolupráci!“

Ing. Aleš Bělík, ředitel PR

zig_zag-1.jpg

Outdoorová reklama a navigace

Zde využíváme našich billboardových a citylightových ploch, které jsou ideálním parťákem pro všechny, kteří se nebojí být vidět.

Abyste se přehledně a pohodlně dostali do jednotlivých poboček společnosti, využívá enteria našich tabulí na sloupech veřejného osvětlení a trakčního vedení.

zig_zag-2.jpg

Světelné panely

Budovy společnosti jsou opatřeny světelnými panely, díky kterým je společnost nepřehlédnutelná také v noci. Nově jsme na sídlo v Jiráskově ulici v Pardubicích nainstalovali světelné logo, kde je část se symbolem plastická a jakoby vystupuje z budovy.

zig_zag-2 kopie.jpg

Velkoformátové bannery

V rámci spolupráce jsme pro firmu vyrobili a instalovali bannery, které na budově rekonstruovaného hotelu na nádraží opravdu nikdo nepřehlédne. U takto velkého rozměru jsme zvolili mesh materiál, který je lehčí a díky perforaci snižuje možnost protržení větrem.

zig_zag-4.jpg

MHD – nejúčinnější reklama na poli venkovních médií

Vozidla MHD jsou skvělým prostředníkem pro reklamní sdělení. V rámci holdingu enteria jsme vytvořili unikátní polepy z dodané grafiky klientem, které jsme pojali opravdu ve velkém a s fóliemi jsme tedy rozhodně nešetřili! Konkrétně zde jsme zvolili celopolep autobusu, takže jsme využili opravdu každý centimetr povrchu vozidla

Hlavní předností reklamy na vozidlech MHD je nejen její dosah, ale také výborný poměr ceny, velikosti i její variabilní využití pro dlouhodobé či krátkodobé reklamní sdělení směrem k veřejnosti.

reference-enteria
reference-enteria-2
reference-enteria-3
reference-enteria-4
reference-enteria-5
reference-enteria-6
reference-enteria-7
reference-enteria-8
reference-enteria-9
reference-enteria-10

Chcete také zviditelnit Vaši společnost?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral