Firemní textil Ponožky na zakázku Kšiltovky a kulichy Firemní košile na míru Katalogový textil Textil na míru Pracovní oděvy Firemní softshellové bundy

FIREMNÍ TEXTIL

Pod firemním textilem si můžete představit trička nebo čepice, které mohou být darovány jako reklamní předmět Vašim zaměstnancům a klientům či poslouží jako jednorázová trička pro hostesky na Váš event nebo firemní akci. Většinou se jedná o textil, který má jednoduchý potisk nebo výšivku a použijete jen pro jednu příležitost na konkrétní akci.

Reklamka.cz

Snadný výběr

Reklamka.cz

Vhodný dárek

Reklamka.cz

Spokojení zaměstnanci

Reklamka.cz

Budete vidět

Nechte si od nás poradit

textil-na-konkretni-akci.jpg

NA KONKRÉTNÍ AKCI

Ať už pořádáte "family day" pro své zaměstnance nebo jinou firemní akci pro klienty, tak tričko nebo čepice je vždy vhodným dárkem, který najde své využití a zároveň udělá dobrou reklamu Vaší firmě. Čepice s jednoduchým potiskem se hodí vždycky. Venkovní akce k tomu lákají, a taková pokrývka hlavy, když praží slunce, je nezbytnou součástí. Dárky v podobě textilu má rád každý. 

KATALOGOVÝ TEXTIL
firemni-textil-umime-i-textil-na-miru.jpg

UMÍME I TEXTIL NA MÍRU

Jedná se o textil, který pro Vás vytvoříme od návrhu až po samotnou realizaci. Navrhneme a vyrobíme jedinečnou kolekci šitou na míru pro Vaši firmu. Používáme kvalitní osvědčené materiály a textil můžeme vyrobit ve Vašich firemních barvách. V potisku nejsou žádné limity. Oblékneme všechny Vaše zaměstnance, kteří uvítají oblečení šité na míru a kvalitní reprezentující pracovní dresscode. Oblíbené jsou i sportovní dresy šité na zakázku, které využijete při sportovních událostech a můžete tak reprezentovat Váš klub.

TEXTIL NA MÍRU

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

PEAL a.s.

PEAL a.s.

21.4.2022

Zajistit tiskoviny a další marketingové aktivity pro velkoobchod s více než 5000 položkami v sortimentu není sranda, ale vše společně zvládáme již 14 let.

JUSDA Europe s.r.o.

JUSDA Europe s.r.o.

31.3.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

BOHEMIA RINGS

BOHEMIA RINGS

29.12.2021

Firemní textil pro management společnosti Bohemia rings jak na schůzku tak na běžné nošení.

Strojon

Strojon

21.12.2021

Pro firmu Stojon jsme vytvořili nový vizuální styl, který jsme následně přenesli na celou firmu.

DAKO-CZ

DAKO-CZ

15.3.2021

Náš významný klient DAKO-CZ se na nás obrátil s realizací vánočních dárků pro svoje zaměstnance.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS