Firemní textil Ponožky na zakázku Firemní košile na míru Katalogový textil Textil na míru Pracovní oděvy Firemní softshellové bundy

TEXTIL NA MÍRU

Jedná se o textil, který pro Vás vytvoříme od návrhu až po samotnou realizaci. Navrhneme a vyrobíme jedinečnou kolekci šitou na míru pro Vaši firmu. Používáme kvalitní osvědčené materiály a textil můžeme vyrobit ve Vašich firemních barvách. V potisku nejsou žádné limity. Oblékneme všechny Vaše zaměstnance, kteří uvítají oblečení šité na míru a kvalitní reprezentující pracovní dresscode. Oblíbené jsou i sportovní dresy šité na zakázku, které využijete při sportovních událostech a můžete tak reprezentovat Váš klub.

Reklamka.cz

Originální kolekce

Reklamka.cz

Úžasné doplňky

Reklamka.cz

Kreativní brand

Reklamka.cz

Příjemné látky

textil-na-miru-originalni-navrh.jpg

ORIGINÁLNÍ NÁVRH

Pro hodně náročné klienty tu je textil na míru. Chcete mít celé tričko potisknuté Vašimi logy nebo jinou originální grafiku? Není problém. Vyberete si materiál, barvu látky, ta se nechá potisknout a potom se sešijí jednotlivé díly.  Chcete pro Vaše manažery košile, které jim opravdu sednou? Někdo má rád slim, jiný raději klasiku, někdo potřebuje prodloužený střih či rukáv, žádný problém, tady nejsme limitování jedním střihem.

textil-na-miru-na-detailech-zalezi.jpg

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Velmi hezkým doplňkem u polo triček nebo u košil jsou knoflíky. Je to takový malý detail, kterého si všimne každý, obzvláště pokud je ve Vašich firemních barvách. Knoflíky lze také potisknout. Další detail, který může Vaše tričko nebo košili povznést je prošití barvenou nití, které můžete sladit právě s knoflíky. 

textil-na-miru-moderni-doplnky.jpg

MODERNÍ DOPLŇKY

U zakázkového textilu si opravdu můžete vymýšlet. Například u košile je možné zvolit barevnou manžetu, límeček, kapsičku či třeba loketní nášivku a bílá košile se hned stane neobyčejnou košilí. Na výběr je z mnoha materiálu, rádi pro Vás vytvoříme jedinečný firemní dresscode

textil-na-miru-originalni-ponozky.jpg

ORIGINÁLNÍ PONOŽKY

Oblíbeným a častým doplňkem jsou také ponožky. Design ponožek Vám vytvoříme na míru a mohou to být nejen hezký dárek pro Vaše zaměstnance ale i klienty. Ponožek není nikdy dost a barevné ponožky prostě frčí. Má Vaše firma sportovního ducha? Kompresní ponožky, podkolenky, čelenky, čepice jistě také ocení. 

ZJISTĚTE VÍCE O PONOŽKÁCH NA MÍRU
podstranka-zimni-textil.jpg

V ZIMĚ VÁS ZAHŘEJEME

Kulichy – nikdo je moc rád nenosí, ale v zimě je to nutnost. Pokud si ale necháte od nás vyrobit vlastní, hned se v nich budete cítit mnohem lépe a Vaše uši zajásají. Možností brandingu, materiálů, stylů provedení i velikostí je nespočet, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

A když jsou uši v teple, zahřejte i zbytek. Umíme i nákrčníky sály nebo rukavice. Vše si můžete navrhnout dle svých představ nebo svůj nápad svěřte do rukou našich šikovných grafiků, kteří vytvoří jedinečný design.

Perfektní personifikace?

Reklamka.cz

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Vesmírný dresscode pro zaměstnance

Vesmírný dresscode pro zaměstnance

21.2.2024

Cinestar je jednou z nejvíce rozšířených sítí multikin v Česku, kde působí od roku 2001. A my jsme moc hrdí na to, že jsme jim mohli navrhnout a zrealizovat kolekci pro zaměstnance ve vesmírném vizuálním stylu.

Ježek catering a Ježkovy krabičky

Ježek catering a Ježkovy krabičky

7.2.2024

Pro klienta jsme vytvořili grafiku polepů dodávkových vozidel, přebalů na hotová jídla a materiálů pro použití v místě prodeje. Kromě toho jsme navrhli kompletní dress code pro obsluhu na caterinzích.

Auto klub v AČR Nová Paka aneb Mezinárodní Mistrovství Evropy v autocrossu

Auto klub v AČR Nová Paka aneb Mezinárodní Mistrovství Evropy v autocrossu

9.2.2023

4. díl seriálu Mistrovství Evropy zavítal do České republiky také v roce 2022. V Nové Pace to tak ve dnech 2. – 3. září opět burácelo, a to nejen díky motorům závodních speciálů, ale i díky fanouškům, kterých se u trati ve Štikovské rokli sešlo více jak dvanáct tisíc. Celý závodní víkend se tak nesl v duchu parádní atmosféry a o adrenalinové situace nebyla nouze.

BOHEMIA RINGS

BOHEMIA RINGS

29.12.2021

Firemní textil pro management společnosti Bohemia rings jak na schůzku tak na běžné nošení.

DAKO-CZ

DAKO-CZ

15.3.2021

Náš významný klient DAKO-CZ se na nás obrátil s realizací vánočních dárků pro svoje zaměstnance.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS