Reklamka.cz

AGRO CS

Pro společnost děláme PR kampaň k podpoře prodeje nové značky psího a kočičího krmiva – značka Grand.

nataceni-videa-krmivo-grand.jpg

NATÁČENÍ VIDEÍ

Jednoho mlživého listopadové dne jsme se s našim štábem BARTH Reklamky a herci v podobě pejska a kočičky sešli na neobyčejném místě, a to na zámku Loučeň. V těchto prostorách jsme natáčeli reklamní spot pro novou značku výrobce krmiv pro psy a kočky – krmiv Grand. Reklamní spot můžete vidět na sociálních sítích, veletrzích a podobných akcích.

PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDNÁ VIDEA Z NATÁČENÍ

Reklamka.cz
Reklamka.cz
inzerce-v-casopisech-na-krmivo-grand.jpg

MAGAZÍNY

Na podporu prodeje využíváme i různé magazíny se zaměřením na domácí mazlíčky. Zajišťujeme jak grafické zpracování, tak zajištění samotné inzerce.

polep-kamionu-krmivo-grand.jpg

POLEP KAMIONU

Jak zajistit reklamu vozidlu, které denně sváží suroviny pro výrobu krmiv značky Grand a zároveň odváží hotové produkty do prodejních lokalit? Reklamním polepem! Vkusný polep, jenž jsme realizovali na tento kamion takto denně oslovuje nové potencionální hladové domácí mazlíčky.

navrh-veletrzniho-stanku-krmivo-grand.jpg

VELETRHY

Na veletrh FOR PETS jsme navrhli 3D vizualizaci a také vyhotovili veletržní stánek, který zaujme naprosto každého návštěvníka této výstavy, která je hlavním veletrhem zaměřeným na domácí mazlíčky. Zajišťujeme kompletní produkci, zajištění veletržní pozice a postavení stánku. Obchodní konzultanti značky tedy přijdou rovnou k hotovému stánku a společnost nemá žádné starosti s výrobou ani instalací stánku.

ppc-bannery-krmivo-grand.jpg

ONLINE MARKETING

Podpora prodeje v době 21. století je založena na online marketingu, kterou využíváme u značky krmiv Grand v podobě PPC kampaní.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO AGRO CS DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň