Reklamka.cz

DITON

Co pro klienta děláme?

polepy-osobnich-a-nakladnich-aut-diton.jpg

POLEPY OSOBNÍCH I NÁKLADNÍCH AUT

Jejich slogan ,,sluší všude“ se vztahuje i na jejich firemní vozy. Podporovat identitu společnosti má svůj význam a je potřeba k tomu využít veškeré možnosti. Proto jsme jim pomohli s instalací polepů na jejich auta. Myslíme si, že jejich firemní barva sluší opravdu všem. 

Nákladní auto jsme polepili včetně návěsů. I u takových velkých aut, klademe důraz na detail a precizní práci. Prostě polepíme cokoliv.

tvorba-webu-diton-soutez.jpg

SOUTĚŽNÍ WEB V REKORDNÍM ČASE

Náš významný partner, společnost DITON, nás oslovil, abychom jim odprezentovali velkou letní soutěž pro jejich zákazníky. Chtěli jsme nabídnout co nejlepší prezentaci s co největším dosahem, snadnou obsluhou a jasnou prezentací atraktivních výherních cen. Přesto, že jsme měli opravdu velmi málo času, navrhli jsme, že společnosti DITON vyrobíme web, který bude sloužit jen pro účely této soutěže "Letní soutěž s DITONEM. Pochlubte se Vaší realizací s produkty DITON a vyhrajte hodnotné ceny. https://diton-soutez.cz/. Tento web jsme postavili za neuvěřitelné 2 dny tak, aby byl plně funkční dle zadání a hlavně byl spuštěn včas, kdy bylo naplánováno. Vše se povedlo a za nás to byla skvělá volba ukázat krásné výrobky této společnosti na samostatném webu, co říkáte?

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO DITON DĚLÁME

Chcete také neobyčejně zviditelnit Vaši firmu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek