Reklamka.cz

JHV – firma posouvající hranice průmyslu

zig_zag-1.jpg

Celopolep MHD

Ve světe venkovních médií patří reklama na vozidlech MHD mezi nejúčinnější, a to díky tomu, že je nepřehlédnutelná a stále v pohybu. Spektrum lidí, které „kvalitní reklama na čtyřech kolech“ dokáže oslovit, je tak opravdu široké.

V Pardubicích zajišťujeme tuto formu venkovní reklamy v exkluzivním zastoupení, nicméně naše pole působnosti není omezené městem ani krajem. V případě zájmu vám rádi zajistíme reklamu na vozech MHD v rámci celé České republiky.

Ve spolupráci s JHV jsme zvolili celopolep a vše jsme vyladili do modré, která plně koresponduje se společností a je pro ni typickou.

zig_zag-2.jpg

Billboardy

Billboardy jsou jedinečnou cestou, jak zaujmout na těch správných místech a rozšířit povědomí o firmě, nadcházejících událostech, nových produktech či službách. Zajímavou alternativou jsou také citylight vitríny, které osloví pěší v centrech měst.

Pakliže chcete být opravdu vidět – billboardy jsou ideální! U nás v BARTH Reklamce můžete přijít s vlastní grafikou nebo se na to můžeme společně podívat od základů. Záleží jen na vás! U nás najdete služby od A do Z.

zig_zag-3.jpg

Reklamní předměty

Spektrum nabízených reklamních a dárkových předmětů je u nás opravdu široké a vybere si z něj opravdu každý. Představám a fantazii se u nás meze nekladou a v případě potřeby vám s výběrem vhodných předmětů rádi pomůžeme!

Ve spolupráci se společností JHV jsme vytvořili reklamní předměty na míru, a to v podobě originálního kompletu na čaj nejen o páté. Výsledkem tak byla unikátní krabička, konvička i hrníček obrandovaný logem.

Co se týče dalších předmětů, dokážeme zajistit cokoliv. V tomto případě jsme klientovi na míru vyrobili funkční škrabku na auto a další doplňky, díky kterým se z předmětů denní potřeby stává něco víc.

reference-jhv-1
reference-jhv-2
reference-jhv-3
reference-jhv-4
reference-jhv-6
reference-jhv-5
reference-jhv-8
reference-jhv-9
reference-jhv-7

Váš spolehlivý partner na poli reklamy

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň