Reklamka.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

V nabídce Mar-Luk s. r. o. naleznete například sous-vide vařiče, vakuovačky, zatavitelné misky, menu boxy, vakuové sáčky pro profesionální restaurace i domácí kuchaře či kuchařky. V současné době můžete vybírat z více než 50 druhů EKO produktů, protože majitelé firmy podporují používání alternativ (v soukromé i osobní rovině) tam, kde to dává smysl a zejména v oblastech, kde je možné výrobu a spotřebu plastů omezit. Ekologie a udržitelnost společnosti Mar-Luk s. r. o. nejsou lhostejné a na jejich podnikání to nelze nevnímat.

Mar-Luk s. r. o. aneb Když se z toho, co člověka baví, stane srdeční záležitost…

zig_zag-1.jpg

„Jak to vlastně začalo!?“

Dva mladí muži nás oslovili s tím, zda bychom jim mohli navrhnout nové logo pro jejich novou divizi podnikání. Požadavek ze strany klienta zněl jasně: „Jednoduchost a přehlednost“.

Naši grafičku Lenku tyto projekty nesmírně baví, a tak se vrhla do práce s tím, že brala zřetel nejen na požadavky klienta, ale také zapojila svoji kreativitu s ohledem na to, aby nové logo bylo plně kompatibilní s druhou divizí firmy Zatavitelné misky. Úkol to byl velmi hezký a vyžadoval jemný přístup.

V rámci zakázky bylo realizováno nejprve několik návrhů, korektur a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Nicméně u nového loga to tentokrát opět neskončilo…

zig_zag-2.jpg

E-shop dvou srdcařů

Pro Mar-Luk s. r. o. jsme začali vytvářet e-shop www.domacivakuovani.cz v duchu dvou srdcařů, kteří vědí, co chtějí a mají rádi jednoduchost, přehlednost a čistý design.

Jelikož náš Ondra je specialista na online sekci, pustil se do práce a konečný výsledek je tak plně v souladu s klientem a jeho představou. Nový e-shop je přehledný, nabízí příjemný a ničím nerušený prostor pro nákup a současně je plně v souladu s podnikatelskou vizí i srdcem dvou mladých podnikatelů.

Jelikož spustit e-shop chvíli trvá, ještě před spuštěním jsme stihli připravit a zrealizovat BB kampaň pro druhou divizi, kterou jsou Zatavitelné misky

zig_zag-4.jpg

První divize – domacivakuovani.cz

V rámci první divize spolupracujeme s firmou Mar-Luk, s. r. o. také v oblasti „online světa“. Realizujeme například PPC kampaně, analýzu klíčových slov pro nadcházející kampaně na Google a pomohli jsme také s profily na sociálních sítích (FB, IG).

zig_zag-3.jpg

Naše spolupráce pokračuje dál…

Je o nás známé, že poskytujeme služby v módu „all inclusive“ a nejspíš proto nám Mar-Luk s. r. o. svěřil také polep firemní flotily vozů, který k pořádné kampani rozhodně patří! Originální logo tak zdobí nejen web, ale doprovází posádku společnosti také na cestách.

 

reference-zatavitelne-misky-1
reference-zatavitelne-misky-2
reference-zatavitelne-misky-3
reference-zatavitelne-misky-4

Stabilní spolupráce

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek