Reklamka.cz

Techni Trade s. r. o.

V Techni Trade s. r. o. najdete širokou nabídku provedení a povrchových úprav čepelí a nožů, špičkovou kvalitu produktů, komplexní zákaznický servis, rozsáhlý sortiment řezných nástrojů i široké skladové zásoby. Navíc nabízí možnost vyzkoušet si produkty přímo ve vzorkovně, využití konsignačního skladování, prodej a výrobu na zakázku, broušení průmyslových nožů a mnohé další.

Techni Trade s. r. o. – více než jen dlouholeté zkušenosti na trhu...

zig_zag-1.jpg

Logomanuál, logotyp či korporátní písmo

Pro společnost Techni Trade s. r. o. jsme v našem grafickém studiu vytvořili logomanuál, který je jedním ze základních stavebních kamenů každé společnosti a nachází široké spektrum využitelnosti v rámci celé podnikatelské činnosti.

Kvalitní grafika rezonující s danou společností, nápaditý design a unikátní logo jsou dnes již neodmyslitelnou součástí všech značek.

Co se týče využitelnosti logotypu… pokud je to možné, je ideální použít základní barevné podoby loga v horizontální nebo vertikální verzi dle umístění a prostoru. Pozitivní a negativní podoba slouží pro účely, kdy není možné (nebo je to finančně nákladné) použít základní barevnou podobu loga. Jedná se např. o použití při gravírování, černobílém tisku nebo na razítka.

Pokud toužíte po „něčem navíc“, rádi vám sestavíme, jako v případě Techni Trade s. r. o., korporátní písmo. Jedná se o písmo, které úzce souvisí a navazuje na logomanuál, ovšem dané fonty písma nejsou součástí „základního balíčku“ pro běžné uživatele.

Konkrétně v rámci naší spolupráce jsme použili logotyp vycházející z fontu Prometo medium a light. Písmo nabízí celkem 13 řezů, pro běžné účely jsou zcela dostačující čtyři základní. Tento logotyp lze použít i pro nadpisy nebo krátké úvodní texty.

zig_zag-2.jpg

Korporátní barvy

Korporátní barvy je termín pro barvy, které jsou nedílnou součástí jednotného vizuálního stylu společnosti a není možné je měnit. V případě společnosti Techni Trade s. r. o. jsme zvolili jako korporátní barvy červenou a šedou.

Červená barva je součástí logotypu ve slově „Techni“ a dále je součástí grafického prvku. Šedá barva pak umocňuje barvu červenou a je součástí logotypu ve slově „Trade“.

Vše spolu hezky ladí, ostatně – od toho jsme tady 😊

zig_zag-3.jpg

Vizitky

Na poli tiskovin pro vás umíme vytvořit produkty od A do Z. Umíme vizitky klasického formátu i vizitky, které vyčnívají svým formátem či netradičním způsobem zpracování. Tiskneme jednostranně i oboustranně. Záleží na vašich preferencích, u nás v BARTH Reklamce se fantazii meze nekladou!

Celý proces tvorby se odvíjí od vaší představy a požadavků, následuje vytvoření grafických návrhů od našich šikovných grafiků a doporučení ideální formy zpracování vám a vaší firmě na míru. Poté už zbývá jen doladit případné detaily a můžeme se vrhnout na tisk a doručení vizitek či jiných tiskovin až „na váš stůl“.

Při této spolupráci  jsme vytvořili oboustranné vizitky v rozměru 90 x 50 cm, které mají ten „správný říz“.

 

zig_zag-4.jpg

Polepy vozidel

Reklamní polepy jsou jednou z nejefektivnějších a nejvýhodnějších cest, jak dát o sobě vědět kdykoliv a kdekoliv! Originální polep realizovaný na míru dokáže plně využít potenciál každého vozidla, a to bez zbytečných nákladů navíc.

K realizaci polepu vám postačí stávající automobil, dodávka či kamion (případně jejich flotila) a zbytek už zařídíme u nás.

V případě spolupráce s Techni Trade s. r. o. jsme vytvořili unikátní polepy na osobní vozy a dodávky několika různých značek a rozměrů, takže bylo potřeba přizpůsobit polep každému typu vozidla zvlášť. Díky jedinečnému designu a polepu na míru v současné chvíli flotila vozů koresponduje s předmětem podnikání a službami klienta na 100 %.

zig_zag-5.jpg

Reklamní předměty i textil

I když žijeme hodně ve virtuálním světě, asi jen málokdo v průběhu dne nesáhne po tužce či propisce. Psací potřeby jsou nejen funkčním pomocníkem v kanceláři či na cestách, ale také mohou být reprezentativním prvkem např. při jednání se zákazníky.

Pro Techni Trade s. r. o. jsme propisky ozdobili sloganem, který firmu doprovází aneb „S NÁMI SI OSTUDU NEUŘÍZNETE“.

Dalším reklamním předmětem, který jsme pro Techni Trade s. r. o. vytvořili, byly termohrnky.Obrandovaný termohrnek udrží nápoj horký i studený, ať už jste na cestách nebo se právě chystáte na pracovní poradu. Díky této praktické vychytávce zůstává váš oblíbený nápoj „stále připraven v ideální teplotě“ a navíc reprezentuje vaši firmu či myšlenku kdekoliv jej vezmete s sebou.

Co se týče textilu, i do této sekce jsme v rámci dlouhodobé spolupráce s Techni Trade s. r. o., zabrousili. Na základě požadavku klienta jsme navrhli a vyrobili funkční šátky, které se perfektně hodí do chladnějších dnů a nepříznivého počasí.

zig_zag-6.jpg

Online marketing

Správa PPC je v současné chvíli velmi žádanou a vyhledávanou. Platba za kliknutí neboli PPC (pay per click) patří mezi efektivní nástroje internetové reklamy, jejíž výhodou je, že neplatíte za zobrazení reklamy, nýbrž až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl. Tyto reklamy v tomto případě cílíme na e-shop www.techni-eshop.cz. Tvorba a správa online reklamních kampaní patří mezi naše služby, se kterými si umíme hravě poradit, a to díky nástrojům jako Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads či LinkedIn Ads.

Co se týče tvorby webů, ty umíme skvěle! Zvládneme vdechnout nový život vašim stávajícím webovým stránkám nebo vám pomoci při tvorbě nového webu. V rámci služby zanalyzujeme současný stav, zvolíme nejlepší možné řešení přímo na míru klientovi, navrhneme grafickou podobu stránek, kterou společně vyladíme tak, aby s vámi rezonovala do nejmenších detailů. V dalším kroku zajistíme napojení webu na analytické nástroje, podporu stránek nebo třeba zviditelnění pomocí sociálních sítí, newsletteru či dalších. Jak se nám povedli stránky v tomto případě, se můžete podívat na www.techni-trade.cz

A když už jsme u těch newsletterů... Pokud nechcete, stejně jako Techni Trade s. r. o. „skončit ve spamu“, můžete nám svěřit i tuto oblast online marketingu. Zajistíme, aby veškerá propagace a sdělení přistála v e-mailové schránce vašich kontaktů.

BARTH Reklamka – komplexní služby pod jednou střechou...

reference-technitrade-4
reference-technitrade-5
reference-technitrade-2
reference-technitrade-3
reference-technitrade-6
reference-technitrade-11
reference-technitrade-12
reference-technitrade-10
reference-technitrade-8
reference-technitrade-1
reference-technitrade-9
reference-technitrade-7

BARTH Reklamka – komplexní služby pod jednou střechou...

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner