Evona je největším českým výrobcem punčochového zboží

Reklama nás baví…“! Našeho motta se již po dlouhá léta držíme v rámci naší spolupráce s tradičním českým výrobcem punčochového zboží a prádla. Chrudimská Evona, která ročně vyprodukuje přes 8 milionů kusů punčochového zboží a přes 300 tisíc kusů prádla, své silonky, kalhotky či ponožky propaguje i s naší pomocí.

Punčochy Evona

Pro Evonu kompletně zajišťujeme pravidelné letákové akce – navrhujeme, tiskneme i roznášíme. Každý měsíc se do více než 200 tisíc východočeských rodin v rámci východní Čech dostane očekávaný leták s oblíbenými kousky za akční ceny.

Kromě tvorby tradičních letáků se výrazně podílíme na vizuální prezentaci značky. Náš kreativní tým grafiků pracuje na poutavém a jednotném designu billboardů, inzerce, plakátů, krabiček a katalogů, jak prádla, tak punčochového zboží.

Letáky Evona

Pro každého, kdo se hodlá v dnešní době prosadit na trhu, je téměř povinností prezentovat se online. I ve světě tzv. internetového marketingu pomáháme Evoně proniknout do povědomí zákazníků, a to vytvářením bannerů i profesionálních obrázků zboží, které vznikají v našem fotoateliéru.

Bannery pro Evonu

V neposlední řadě připravujeme kompletní branding nově otevíraných nebo rebranding již zaběhnutých kamenných poboček po celé České republice. Co takový branding obsahuje? To je čistě na vaší (i naší) fantazii. Napovíme, že umíme zrealizovat jak polep exteriéru a interiéru, včetně výroby nejrůznějších formátů cedulí, vlajek, roll-upů, až po visačky a dárkové poukazy.

Spolupracujete s Evonou a obdrželi jste od ní stylové PFko? I to a mnoho dalších propagačních materiálů umíme zrealizovat.

Plánujete rozjet nový projekt nebo byste chtěli s propagací vaší značky pomoci? Obraťte se na naše reklamní poradce:

Josef Morkes
Josef Morkes

e-mail: josef.morkes@barth.cz
telefon: 605 221 053

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adéla Žatečková
Adéla Žatečková

e-mail: adela.zateckova@barth.cz
telefon: 731 851 912