Reklamka.cz

Firmu podlahy Plotz jsme obrandovali od podlahy

zig_zag-4.jpg

Grafika nás baví

Pro klienta jsme vytvořili kompletní grafiku pro branding jejich pobočky. V rámci této spolupráce jsme se pustili i do designu nového maskota, který nyní reprezentuje jejich značku. 

Věříme, že nový vzhled pobočky a charismatický maskot posílí identitu značky a přitáhne ještě více spokojených zákazníků. Společně jsme udělali krok k silnému a rozpoznatelnému obrazu na trhu.

zig_zag-1.jpg

Polep vozidel

Jsme nadšeni, že jsme mohli realizovat polep dvou dodávek v úplně novém grafickém kabátě. Tato akce přinesla nejen zcela nový vzhled vozidel, ale také posílila celkovou image a viditelnost značky v terénu.

Věříme, že tato osvěžená podoba vozového parku bude nejen poutavá pro oko, ale zanechá také silný dojem na naše klientovy zákazníky.

Reklamka.cz
zig_zag-2.jpg

Branding interiéru

Výzvou pro nás byl kompletní branding interiéru provozovny našeho klienta. Snažili jsme se vytvořit prostor, který bude nejen vizuálně atraktivní, ale bude také věrně odrážet charakter a hodnoty značky.

Díky novému designu interiéru teď zákazníci vnímají značku jako jednotný celek.

uvodni_obrazek.jpg

Tvář z venku

Bylo skvělé vytvořit nový grafický kabát pro interiér i exteriér provozovny, kde hlavní úlohu sehrává náš čerstvě vytvořený maskot. Nová grafika oživila nejen samotný prostor uvnitř, ale i výlohy a okna, kde maskot vytváří zábavnou interakci s okolím a přitahuje pozornost kolemjdoucích.

Věříme, že tento nápaditý prvek přispěje k většímu povšimnutí a zaujetí zákazníků, kteří teď mají možnost lépe poznat identitu a příběh značky.

reference-plotz-3
reference-plotz-6
reference-plotz-4
reference-plotz-2
reference-plotz-5
reference-plotz-1
reference-plotz-7
reference-plotz-12
reference-plotz-13
reference-plotz-10
reference-plotz-9
reference-plotz-8
reference-plotz-16
reference-plotz-15
reference-plotz-11
reference-plotz-14

Svěřte vizáž firmy do rukou odborníků

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek