Reklamka.cz

Pomohli jsme vyprodat celý sklad za dva měsíce

zig_zag-1.jpg

Když statistiky nelžou

Společnost TMK system, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej inovativních držáků na kola, které jsou navrženy s ohledem na design a praktičnost. Nová produktová řada TMK Fly byla zaměřena zejména na ženy a aktivní seniory, kteří chtějí mít jednoduché a lehké řešení pro převoz svých kol, elektrokol nebo i koloběžek. Držáky byly pečlivě testovány a certifikovány, aby zaručily bezpečnost a spolehlivost. 

Celkově jsme pomocí PPC získali za dva měsíce 7147 prokliků na Googlu s průměrnou cenou za klik 5,92 Kč , 12 679 prokliků na Facebooku s průměrnou cenou za klik 1,73 Kč a  1 971 prokliků na Seznamu s průměrnou cenou za klik 7,26 Kč.

zig_zag-2.jpg

PPC je mocná zbraň každého podnikatele

Pro dosažení maximální viditelnosti a oslovení správné cílové skupiny zákazníků jsme spustili PPC kampaně na nejpopulárnějších online platformách. Textové reklamy na Googlu a Seznamu umožnily oslovit uživatele, kteří vyhledávali relevantní klíčová slova spojená s držáky na kola. Současně se podařilo oslovit širokou veřejnost díky kreativním bannerovým reklamám, které byly navrženy v našem vlastním grafickém studiu.

Největšího úspěchu však dosáhly PPC kampaně na Facebooku, kde běžely nejen bannerové reklamy, ale také video reklamy. Tato videa, plná inspirativních a praktických záběrů na držáky TMK Fly, oslovila zákazníky zvláště účinně. Díky širokému záběru této platformy se firma TMK system, s.r.o. dostala do povědomí široké veřejnosti, což vedlo ke zvýšení povědomí o zbrusu nové produktové řadě a zároveň přilákalo pozornost nových potenciálních zákazníků.

zig_zag-3.jpg

Hlásíme vyprodáno

Během dvouměsíční kampaně firma dosáhla nejen úspěšného vyprodání letošních skladových zásob držáků, ale také vytvořila silný základ pro budoucí růst. S pozitivními ohlasy zákazníků a stoupající poptávkou po nové produktové řadě TMK Fly má společnost velký potenciál i nadále dominovat na trhu s držáky na kola.

Efektivní PPC kampaně jsou klíčovým nástrojem pro úspěch každého podnikání. Správné zaměření na cílovou skupinu, kreativní grafika a inovativní obsah jsou pilíři, na kterých je možné postavit úspěšnou digitální reklamní strategii.

reference-tmk-1
reference-tmk-2
reference-tmk-3
reference-tmk-4

Dostaňte své produkty mezi zákazníky online

Kontaktujte našeho specialistu

Ing. Ondřej Jón

specialista online marketingu

Ing. Ondřej Jón