Vrátili jsme Schott o 30 let zpět

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Chtěla bych vám a vašemu týmu jménem vedení společnosti poděkovat za profesionálně připravenou a odvedenou akci. Zaměstnanci jsou nadšeni a sobotní oslava ještě dnes v pozitivním slova smyslu rezonuje firmou. Adam s Jaruškou odvedli skvělou práci. Ještě jednou velký dík a těším se na další spolupráci. Hezký den všem.

Marie Fraňková, HR manažer

 

Minulý týden jsme oslavili firemní jubileum a já bych vám touto cestou rád poděkoval za nevšední zážitek. Kromě skvělého počasí, které přispělo ke krásné akci, jehož zajištění však není v silách ani nejlepší agentury, vše ostatní, co jste naopak plně ovlivnit mohli, vytvořilo nádhernou atmosféru sobotního odpoledne a noci. Jídlo a pití, organizace jejich dostupnosti, program na vnějším pódiu stejně jako uvnitř, a zvláště tým lidí, kteří se o vše stále starali, to vše vytvořilo oslavu, na kterou se nezapomíná. Skvěle jsem se bavil. Řada našich zaměstnanců mi potřebovala sdělit, jak je to nádherné, jak se jim to líbí, tato pochvala patří vám. Děkuji.

Libor Peichl, Managing Director

zig_zag-1.jpg

Správná příprava je základ

Se společností Shott spolupracujeme delší dobu, například před 5 lety jsme pořádali Family Day k oslavě 25. let od založení firmy. Tentokrát jsme v Lanškrouně připravili retro event s mottem „Jak jsme začínali, a jak jsme na tom dnes“. Přípravy byly dost náročné, jelikož se několikrát měnilo zadání, akci jsme řešili od ledna, ale o to ale byla povedenější. Základem bylo vytvořit celkový koncept a poutavý program. Hlavní hvězdou celého dne byla bezesporu Heidi Janků. Přítomní ocenili i další program jako fotokoutek, karikaturistu, revivaly kapel Olympic a Michala Davida nebo třeba dobové taneční vystoupení v podobě Spartakiády.

Na akci jsme nominovali kvalitní personál, zajistili stavbu pódia a párty stanů, celou akci kvalitně ozvučili, celý prostor oplotili a stylově obrandovali lanškrounský kulturní dům. Na žádném pořádném eventu nesmí chybět catering, ten jsme pojali dobově, a proto nechyběli chlebíčky, "vlašák", utopenci nebo rakvička se šlehačkou. Připraveny byly ale i moderní pokrmy, aby si každý přišel na své.

galerie-schott-1
galerie-schott-3
galerie-schott-4
galerie-schott-2
zig_zag-2.jpg

Když vše funguje jak má

Počasí nám přálo a díky tomu a skvělému programu jsme zaznamenali i velmi vysokou účast, což u firemních akcí konaných po pracovní době není moc k vidění :) Spousta zaměstnanců vzala motiv akce vážně a přišla v „retro dress code“, a někteří dokázali tančit i 12 hodin v kuse. Začínali za slunečného dne na již zmíněné revivaly, pokračovali na nestárnoucí a stále energickou Heidi a celý den zakončili retro diskotékou Páji Cejnara, která se přehoupla až do ranních hodin následujícího dne.

galerie-schott-6
galerie-schott-5
galerie-schott-13
galerie-schott-9
galerie-schott-11
galerie-schott-7
galerie-schott-10
galerie-schott-8
galerie-schott-12
galerie-schott-14
galerie-schott-15

Chcete s námi realizovat podobný Family Day?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň