Auta Fototapety Dodávky Kamiony Autobusy Prodejny, kanceláře Sportovní stadiony Ostatní polepy

REKLAMNÍ POLEPY NA AUTO

efektivní způsob, jak dát o sobě vědět – kdykoliv a kdekoliv

< zpět na stránku Reklamní polepy

NEOBYČEJNÉ POLEPY VOZIDEL

Přemýšlíte, jak dát o sobě a svých službách vědět širšímu okolí? Hledáte snadnou a efektivní cestu, která osloví potenciální zákazníky a zároveň nezruinuje váš rozpočet? V tom případě jste tu správně, protože kvalitní reklamní polep dodá vašemu osobnímu automobilu unikátní a neotřelý design korespondující s vaším předmětem podnikání.

Vizuální stránka vašeho vozidla je jednou z nejefektivnějších cest, jak zapůsobit na potenciální zákazníky. Nezáleží přitom na tom, zda jste právě vyrazili za stávajícím klientem nebo na nákupy do obchodního centra ve městě, reklamní polep vás bude doprovázet na cestách, ať se vydáte kamkoliv!

A JAK TO u nás FUNGUJE?

 1. Nacenění polepu dle vašich představ.
 2. Vytvoření unikátního grafického návrhu.
 3. Seznámení se s vozidlem a jeho zaměření.
 4. Tisk polepu na míru.
 5. Profesionální polep vašeho automobilu.
 6. Auto s jedinečným a neotřelým designem.
Reklamka.cz

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

8 500+ polepených aut
od roku 1996.

Reklamka.cz

Špičkové fólie ARLON, AVERY, 3M
v desítkách druhů a barev.

Reklamka.cz

Profesionální grafický návrh
na míru nebo můžete dodat vlastní.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
a tým kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Mobilní reklama, která osloví
velký počet lidí.

Reklamka.cz

Ochrana laku vozidla
na několik dlouhých let.

Reklamka.cz

Servis a výměna poškozených částí
po opravě částí karoserie nebo nehodě.

TECHNOLOGIE POLEPŮ

1. ŘEZANÁ GRAFIKA 

(polep vyřezaný z barevných fólií - cenově dostupná varianta) 

Polep auta firemnibezpecnost.cz
Polep Škoda Fabia - Bar, který nemá jméno
Polep auta Renova
Polep vozu Sestřičky

2. TIŠTĚNÁ GRAFIKA 

(vzniká tiskem na samolepicí fólii, vhodné pro celopolep)

Celopolep Mustangu Angry Birds
Polep Škoda Scala Šimáček
Polep auta Becherovka
polep-volkswagen-up-ozp

3. KOMBINACE ŘEZANÉ A TIŠTĚNÉ 

(dobrý poměr cena/výkon)

Polep Škoda Fabia - Svtech
Polep auta Sanaplasma
reklamni-polep-spsch
reklamni-polep-vozu-edera
Reklamka.cz

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Veškeré polepy na vozidla navrhujeme a tiskneme na vlastních tiskových strojích.

Používáme výhradně certifikované fólie značek MasterJet, Intercoat, Arion, Avery a 3M, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

Jestli je pro nás něco typické, tak je to rozhodně fakt, že při výběru vhodné fólie jsme velmi pečliví. Ke každé části vozu přistupujeme individuálně, stejně jako k našim klientům a jejich požadavkům. Jsme si velmi dobře vědomi toho, jak je správný výběr fólie důležitý pro výslednou podobu outdoor reklamy, její kvalitu a dlouhodobou trvanlivost.

Reklamka.cz

Co byste měli vědět před polepem vašeho auta?

20 otázek a odpovědí

 1. Jak je to s cenou polepu?
  Cena je vždy individuální, protože do kalkulace vstupuje několik faktorů jako například velikost polepu, typ vozidla, grafická náročnost polepu, typ fólie a mnoho dalších. Po upřesnění výše uvedených faktorů vám náš specialista sestaví cenovou kalkulaci na míru.
   
 2. Jak je to s grafickým návrhem, musím mít vlastní?
  Disponujeme vlastním grafickým studiem, které vám navrhne polep přesně dle vašich představ. Pokud máte vlastní návrh, tak nám ho jen zašlete k následné kontrole, abychom věděli, že bude vhodný pro přípravu tiskových dat.
   
 3. Kde se vozidlo polepuje?
  Ideálně v našich vyhřívaných prostorech v Pardubicích. V případě, že požadujete polep u vás, musí tyto prostory splňovat podmínky vhodné pro polep vozidel. Těmito podmínkami jsou například kryté, bezprašné, dostatečně osvětlené a vyhřívané prostory s minimální teplotou 15 °C, dostatek prostoru kolem polepovaného vozidla či přívod el. energie.
   
 4. Jak dlouho polep vydrží?
  Životnost polepu vždy závisí na použitém materiálu. Na polepy vozidel používáme materiál ARLON, AVERY, 3M a další, u kterých výrobce udává životnost klidně až 7 let. Nicméně doporučujeme výměnu polepu nepodceňovat, protože životnost samotného polepu mohou ovlivnit zejména dva hlavní vlivy, a to počasí a údržba polepu. Pokud by bylo například vozidlo neustále vystavováno přímému slunci, tak se životnost fólie může zkrátit a její případná demontáž může být náročnější. Údržbou polepu je myšlena například oprava nebo přelep poškozené části.
   
 5. Jak dlouho trvá celopolep?
  Celopolep vozidla trvá celkem 2 - 3 dny. Před samotnou realizací je důležité předat vozidlo 1 den dopředu z důvodu přípravy a zahřátí karoserie na požadovanou teplotu.
   
 6. Jak dlouho trvá například polep zadního okna?
  Samotný polep včetně demontáže zadního stěrače trvá asi jednu hodinu, ale vozidlo vám předáme až druhý den, protože potřebujeme, aby se fólie zaktivovala. Vozidlo u nás necháváme přes noc v ideálních teplotních podmínkách.
   
 7. Je možné polepit i okna?
  Ano. Na okna používáme certifikovanou okenní one way vision fólii, která je schválená pro provoz na pozemních komunikacích. Samozřejmostí je pak certifikát, a to kvůli pravidelné prohlídce na STK, který od nás vždy obdržíte.
   
 8. Je možné udělat jen jednoduchý polep s telefonem, webovkou a logem?  
  Ano, tyto drobné polepy je možné udělat na počkání v případě vhodných klimatických podmínek.
   
 9. Pokud budu chtít celopolep, tak bude celé auto polepené z jednoho kusu fólie?
  V případě celopolepu se jednotlivé části vozidla lepí odděleně (zvlášť se lepí přední dveře, zadní dveře, nárazník atd.). Díky této technice se v případě poškození opraví jen daná část.
   
 10. Jaké jsou typy fólií?
  Každá fólie má své použití a typů materiálů je velké množství. Dle použití máme k dispozici fólie na rovné povrchy, prolisy, zdi, okna, podlahy atd. Dle typů pak můžete vybírat z fólií lesklých, matných, metalických a mnoha dalších. V rámci výběru fólie doporučujeme využít konzultaci s naším specialistou, se kterým vyberete vždy to nejlepší řešení pro vás a váš vůz.
   
 11. Je možné vozidlo polepit i ochrannou fólií?
  Ano, určitě. Pro tento typ polepu se používá speciální transparentní fólie. Nicméně polep s ní trvá o trochu déle než celopolep barevnou fólií, protože se vše lepí „na vodu“ a musíme zaručit úplné vyschnutí. Velkým benefitem je ale to, že fólie dokonale ochrání lak vašeho vozu.
   
 12. Je vhodná aplikace fólie na starší typ laku?
  Ano, dokážeme polepit i starý lak, pouze na něm nesmí být rez a hluboké odřeniny, protože fólie kopíruje podklad a toto poškození je na polepu poznat. Polepy starších laků jsou dost běžná věc. Vozidlo s novým polepem vypadá jako nové.
   
 13. Je vhodné polepit vozidlo po autonehodě?
  Pokud máte vůz po opravě, při které došlo k lakování karoserie, tak polep nelze aplikovat ihned, protože nový lak musí určitou dobu vytvrdnout. 
  Ideálně doporučujeme minimálně 5 týdnů po opravě počkat, následně můžeme provést realizaci polepu.
   
 14. Může fólie či její aplikace poškodit lak či plasty?
  Samotná fólie nemůže lak vozidla poškodit. Naopak ho dokonale ochrání před různými klimatickými podmínkami. Polepy u nás provádějí vyškolení technici, kteří ročně polepí stovky vozidel.
   
 15. Proč je lepší celopolep než celolak?
  Celopolep vozidla je kdykoliv opravitelný a vyměnitelný. Zároveň ochrání lak vašeho vozu a je většinou cenově dostupnější a rychlejší než kompletní přelakování.
   
 16. Jak připravit auto před polepem?
  Nejprve doporučujeme shlédnutí vozidla naším specialistou, který odhalí případné drobnosti omezující realizaci polepu. Pokud je vozidlo bez problémů, tak je důležité ho přistavit umyté bez přídavného vosku, a to z důvodu, že by na něj fólie špatně přilnula.
   
 17. Může se s autem jezdit do myčky?
  Z dlouholetých zkušeností doporučujeme ruční myčku, protože kartáče klasické myčky jsou poměrně agresivní a samotný polep hodně trpí. Zároveň i chemie, která se v myčkách používá, polepu vůbec nesvědčí a může samotnou fólii poškodit.
   
 18. Může se auto mýt vysokotlakým čističem?
  Tento způsob mytí je ideální, jak polepené vozidlo umývat. Nicméně nepřibližujte trysku blíže než 30 cm k fólii, aby nedošlo k jejímu poškození. Zvýšené opatrnosti dbejte u hran, kde končí fólie, aby nedocházelo k jejímu odlepování. Pokud využíváte domácí vysokotlaký čistič, tak nepoužívejte rotační trysku, která je velmi agresivní a může samotnou fólii či celý polep poškodit.
   
 19. Když se zcela změní barva auta, tak se musí hlásit změna do TP?
  V minulosti bylo potřebné nahlásit změnu barvy v TP, ale nyní již tato povinnost odpadá.
   
 20. Jak je možné fólii po její životnosti odstranit?
  Zde vždy záleží na stáří polepu, ale každý polep se dá odstranit za pomoci chemie a horkovzdušné pistole. Samozřejmě velmi staré polepy nebo ty, které jsou vystaveny neustálému slunečnímu záření, jsou pak velmi pracné na jejich deinstalaci.

PODÍVEJTE SE, JAK SE U NÁS LEPÍ

Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz

NECHTE SE INSPIROVAT

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE REFERENCE

Edera Group a. s.

Edera Group a. s.

13.4.2023

Společnost EDERA Group a. s. zajišťuje svým klientům spolehlivé připojení k internetu bez omezení přenesených dat, s kvalitní zákaznickou podporou a rychlým servisem.

TLAPNET s. r. o.

TLAPNET s. r. o.

22.3.2023

Společnost Tlapnet s. r. o. byla založena roku 2004 se záměrem přivést internet do hůře přístupných oblastí Železných hor a okolí Ronova nad Doubravou.

V současné době je Tlapnet s. r. o. prosperující telekomunikační firmou s pobočkami ve 23 městech. Neodmyslitelnou součástí firmy jsou prodejny i zákaznická centra, síť partnerských poboček, vlastní call centrum i zákaznická linka, která funguje nonstop 365 dní v roce.

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

Spolupráce s Foxconnem v roce 2022

Spolupráce s Foxconnem v roce 2022

5.2.2023

Se společností FOXCONN CZ s. r. o., se sídlem závodů v Pardubicích a Kutné Hoře, jsme v letošním roce navázali na předchozí spolupráce a zároveň jsme započali kooperaci v rámci nových projektů.

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

Panasonic

Panasonic

22.9.2022

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s. r. o. (PASCZ) patří do evropské skupiny  Panasonic Automotive Systems Europe, která dodává audiotechniku pro světově proslulé automobilky VW, Toyota, Audi, Honda, Suzuki, Porsche a BMW.

Co se týče produkce místní pardubické továrny, ročně továrna vyrobí přibližně 1.800.000 kusů autorádií, takže je klidně možné, že váš automobil je vybaven právě jedním z produktů místní výroby.

VCES a. s. – náš dlouholetý klient

VCES a. s. – náš dlouholetý klient

20.9.2022

VCES a. s. – jedna z předních stavebních a developerských skupin působící v České republice a na Slovensku, která se zaměřuje na realizaci významných průmyslových a rezidenčních projektů, staveb občanské vybavenosti a také staveb vodohospodářských.

MT Restaurant s. r. o.

MT Restaurant s. r. o.

15.9.2022

Již řadu let spolupracujeme se společností MT Restaurant s. r. o., která provozuje širokou síť restaurací McDonald’s u nás v České republice a patří mezi oblíbené řetězce klasického rychlého občerstvení s dlouholetou tradicí.

Konkrétně tato spolupráce je jedním z příkladů, kde jde krásně vidět komplexnost a vzájemná provázanost našich služeb.

Recutech, s.r.o.

Recutech, s.r.o.

28.8.2022

Je český výrobce vysoce kvalitních protiproudých tepelných výměníků se sídlem a výrobou v Pardubicích. Jejich hlavními pilíři jsou kvalita, inovace a dlouhodobé vztahy se zákazníky, právě proto se spojili s kvalitním partnerem v oblasti reklamy.

Marius Pedersen

Marius Pedersen

23.3.2022

Pro Marius Pedersen, lídra ve zpracování odpadu a zajišťování technických služeb s tím spojených, dlouhodobě vytváříme jak grafické návrhy, tak zajišťujeme výrobu a tisky většiny materiálů potřebných k jejich činnosti.

MAXIMUM s.r.o.

MAXIMUM s.r.o.

16.1.2022

Pro firmu Maximum jsme realizovali jedinečný matný polep s lesklými doplňky na služebním voze. ✨

Sanaplasma

Sanaplasma

7.12.2021

Spolupráce s odběrovými místy po celé České republice i v zahraničí. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

Zásady ochrany osobních údajů
Nezbytné
Funkční
Analytické
Výkonové
Reklamní
Ostatní
Zásady ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie k vylepšení vašeho zážitku při procházení webem. Z těchto souborů cookie jsou soubory cookie, které jsou podle potřeby kategorizovány, uloženy ve vašem prohlížeči, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webu.

Používáme také soubory cookie třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a porozumět tomu, jak používáte tento web, abychom ukládali preference uživatelů a poskytovali jim obsah a reklamy, které jsou pro vás relevantní. Tyto cookies budou uloženy ve vašem prohlížeči pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost se z těchto souborů cookie odhlásit. Odhlášení z některých z těchto souborů cookie však může mít vliv na vaše procházení.

Nezbytné

Nezbytné soubory cookie jsou zásadní pro základní funkce webu a web bez nich nebude fungovat zamýšleným způsobem.

Tyto soubory cookie neukládají žádná osobní identifikační data.

Funkční

Funkční soubory cookie pomáhají provádět určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětných vazeb a další funkce třetích stran.

Analytické

Analytické soubory cookie se používají k pochopení interakce návštěvníků s webem. Tyto soubory cookie pomáhají poskytovat informace o metrikách počet návštěvníků, míru okamžitého opuštění, zdroj provozu atd.

Výkonové

Výkonnostní cookies se používají k pochopení a analýze klíčových indexů výkonu webu, což pomáhá zajistit lepší uživatelský komfort pro návštěvníky.

Reklamní

Soubory cookie reklamy se používají k doručování návštěvníků přizpůsobenými reklamami na základě stránek, které navštívili dříve, a k analýze účinnosti reklamní kampaně.

Ostatní

Jiné nezařazené soubory cookie jsou ty, které jsou analyzovány a dosud nebyly zařazeny do žádné kategorie.

Powered by CookieYes